מוקד הזמנות ארצי

גביעי פלסטיק

גביעים חד פעמיים

גביעי פלסטיק חד פעמיים, אצלנו בסטאר פרופשיונל, תמצאו מבחר עצום של גביעים חד פעמיים  בגדלים שונים לשימוש מטרות שונות. הגביעים מתאימים לאחסון רטבים, גביעי קינוחים, גביעי קלקר לשייקים, גביעי נייר לפופקורן ועוד.

מדוע לרכוש גביעים מפלסטיק וקרטון? 

ללא ספק, הגביעים הרגילים המעוצבים גורמים לנו להרגיש יותר טוב. אין כבר את הדאגה להיסחב עם מספר גדול של גביעים שמצריכים שטיפה אחריהם.

למי מאיתנו אין את ההתלבטות הזאת האם להרגיש יפה, אך פחות נוח או להרגיש נוח, אך פחות יפה? בדרך כלל, אי אפשר ליהנות משני העולמות ותמיד ניאלץ לוותר על בחירה אחת.

מה נעדיף לבחור?

האם גביע פלסטיק חד פעמי או שמא גביע אחר? לפני שתחשבו, דעו שהשאלה כלל לא רלוונטית לשימוש בגביעים.

 אתם בטח שואלים את עצמכם. אז נענה לכם באמצעות דוגמאות איך אפשר ליהנות משני העולמות.

איך נהנה מהשימוש?

האירוח

דוגמא אחת, כשאתם מתארחים בחג, בשבת או אפילו סתם ערב. הרי שתמיד תרצו להכין בעצמכם משהו, במיוחד בתחום הקינוחים. אם אתם חיים את עולם הקונדיטוריה, אתם חייבים לרכוש את הגביעים המיוחדים לקינוחים.

גביעים אלה מגיעים עם מכסים, המיועדים במיוחד לכמויות גדולות של קינוחים, באריזה אישית. רכשתם כבר צלחות חד פעמיות מיוחדות וכוסות חד פעמיותואתם דואגים לנראות של הקינוחים? אז אל דאגה, הנראות שלהם משתלבת עם כל עיצוב שתבחרו.  לכן, כל הדאגה הקשורה לקינוחים,  כבר לא קיימת. הכל בפתרון פשוט אחד.

הקרנה של סרט 

ניתן לכם דוגמא נוספת, כשאתם מארחים בביתכם ועושים הקרנה של סרט, כמובן שפופקורן הוא חובה. ניתן למצוא אצלנו, גביעים מיוחדים לפופקורן, במבחר גדלים. כך שהדאגה של מציאת הקערה המתאימה, הכמות המדויקת, הלכלוך ושל השטיפה, לא קיימת.

תיהנו מהרגע של ההקרנה ועד סוף הסרט מבלי דאגות כלל.

שייקים

עוד דוגמא היא לחובבי השייקים שבינינו. איזה כיף להכין שייק כשיש לכם גביע מתאים.

אצלנו, קיימים מבחר גדלים של גביעי שייקים, כדי שתוכלו ליהנות מהשייק כמו שצריך.

התרשמתם מהמבחר העצום שלנו? אז נספר לכם, שיש לנו בסטאר פרופשיונל, עוד מבחר גדול של גביעים, לכל המטרות שתצטרכו. אנחנו דואגים לפתור את כל הבעיות שצצות לכם.  

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

חומרי ניקוי

מוצרי ניקוי

מדיח כלים תעשייתי

עזרי ניקיון

חומרי ניקוי והברקה

מתקן לנייר טואלט סופג

דיספנסר

מוצרי הברקה

מוצרי חיטוי

אבקות כביסה

מרככי כביסה

הסרת אבנית וחלודה