מוקד הזמנות ארצי

מוצרי אריזה

כל מסעדה, בית קפה ועסק זקוקים לאספקת מוצרים שישמשו לאריזה. בין אם מדובר בשקיות take away ובין אם מדובר בשקיות ממותגות לעסקים, שקיות נייר ושקיות ניילון פשוטות או אף קופסאות פלסטיק למסעדות. חברת סטאר פרופשיונל מציעה מגוון נרחב של ציוד למסעדות ועסקים דוגמת חומרי אריזה מגוונים. היכנסו לקטלוג המוצרים הענק שלנו ובחרו את המוצרים הדרושים לכם לקבלת הצעת מחיר.

קטלוג אריזות טייק אווי למסעדות

מוצרי אריזה ברמה הגבוהה ביותר

המוצרים החד פעמיים ובראשם הכלים החד פעמיים הפכו את החיים לאחרים, כל מה שהיה הפך להיסטוריה, המוצרים החד פעמיים כבשו כל שטח ותחום והאירו בהרבה מאוד ענפים את הדרך. כך לדוגמא בתחום הרפואה שם ניתן לשמור על תחלופה גבוהה ולשמור על היגיינה. כך גם בתחום של ציוד למסעדות וגם חומרי ניקוי שם ניתן לראות כיצד האריזה הנוחה והניקיון הגמיש הפכו אותם לנוחים מאוד, יעילים ובעיקר אסתטיים, מערך הניקיון לא מתבצע בידיים. הכול תחת הגנה מושלמת וכמובן אריזות המככבות בראש התורן. נקיים מרשימים נוחים וידידותיים.

נוחות שהיא איכות

מוצרי וחומרי אריזה משמשים בצורה יעילה מאוד את האדם המודרני הזקוק לאריזה מחד ורגיל להתפטר מכל שארית בקלות מאידך. האדם המודרני מתיר לעצמו חיי רווחה ונוחות בגלל קצב החיים האינטנסיבי, אנשים עובדים מבוקר עד ליל ללא הפוגה ותחזוקה של ציוד למסעדות, מדיחי כלים תעשייתיים וחומרי ניקוי עשוי להקשות עליהם ולסבך להם את היום. כאשר המוצרים הינם חד פעמיים הנוחות של החיים הינה טובה לאין ערוך, חיים של שלווה ללא טרדה.

אריזה לכל גודל ובכל צורה

מוצרים לאריזה משמשים למטרות שונות. הם יכולים לשמש למטרות נוחות, לנשיאה של מוצרים ממקום למקום ובכל מה שנוגע לאריזת אוכל השמים הם הגבול, כוסות עם מכסים, קופסא לסוכר, קופסאות אחסון מחולקות ומגש חד פעמי לנשיאה בדרך, אלו ועוד אחרים הופכים את תחום טלטול המאכלים לקל ונוח. מוצרים אלה, משמשים בכל מה שנוגע לניקיון למוצרים המבטיחים שמירה על מוצרי הניקיון בעת טלטול שלא תארע תקלה.

פרקטיות

הפלסטיק והנייר, בפרט נייר לניגוב ידיים, העשויים בטכניקות עכשוויות פתחו את עיניהם של העולם, בכל תחום הם חדרו ויעלו את המערכת, הכול מונגש, הכול יחד להתנייד ולהתנייד נכון וקומפקטי. היכרות עם תחום חומרי אריזה מרחיבה את האופקים ונותנת חיי איכות בכל מחיר ולכל אחד, כאשר השימוש הינו שימוש נכון ניתן לשנות את החיים ולחסוך זמן, עלויות  וכוח.

הבחירה האישית

היתרון הכי גדול של מוצרים אלה, זה הבחירה האישית. כיום, המבחר של האריזות הוא עצום החל מאריזות קרטון טייק אווי ועד לאריזות פלסטיק ובעיצובים שונים.

כל אריזה מעוצבת שונה. לכן, תמיד תוכלו למצוא אריזה שתמצא חן בעיניכם ותשמש את מטרתכם.

רכישת אריזות קרטון טייק אווי בסיטונאות למסעדות

בין היתרונות של רכישת מוצרים חד פעמיים, זה הרכישה בסיטונאות. ניתן למצוא כמויות של כלים שתתאים לנו והכל בקנייה אחת. 

מי מאיתנו לא יוצא לארח? לצאת לפיקניק? מארגן מסיבה? 

כמובן שהיינו צריכים להשתמש רק בכלים חד פעמיים, כי למי יש כח לשטוף את הכלים?

לכן, הרכישה בסיטונאות מקלה עלינו מאוד, מבלי לשבור את הראש.

בכל שאלה והתייעצות בנושא מוצרי אריזה לעסקים או קופסאות טייק אווי ואריזות טייק אווי, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר.

אנו שמחים להציע מגוון מוצרים לאריזה למזון מסוגים שונים: מגשיות סנפלסט, מגשיות מותאמות למיקרוגל, מיכלי טייק אווי, מיכלים מקלקר ועוד.

סטאר פרופשיונל מתמחה במכירה סיטונאית לעסקים מבתי קפה ומסעדות, דרך חברות ועד לארגונים.

לצד זאת , אנו שמחים להציע גם מכירות פרטניות ללקוחות יחידים.

אנו מספקים את מוצרינו במשלוחים לכל רחבי הארץ.

בכל שאלה והתייעצות, ניתן לשוחח עם המוקד הארצי: 1-700-700-546

תוכן עניינים