מתקן לנייר טואלט וסופג

מחפשים מתקן למגבות נייר? אנו מציעים לכם מבחר ענק של מגבות לשימוש ביתי, עסקי ומוסדי, תוכלו לבחור ממגוון הסוגים:

מתקן למגבות נייר צץ רץ מנירוסטה איכותית, מתקנים עם מדף ומאפרה, אנכי, אופקי ועוד.

מתקני מגבות נייר מעוצבים- אצלנו בסטאר פרופשיונל.

מתקן לנייר טואלט ומגבת

ברוכים הבאים לסטאר פרופשיונל

החברה המובילה בישראל לאספקת מוצרי היגיינה וניקיון עבור השוק המוסדי, ארגונים, בתי עסק בתחום המזון וכן עבור לקוחות פרטיים.

מתקנים לנייר טואלט ונייר סופג הם הכרח בכל בית עסק וכל שכן כזה המבקש לשמור על היגיינה נאותה מצד העובדים או הלקוחות הפוקדים את העסק שלכם.

מתחייבים לאיכות הטובה ביותר

בחיפושכם אחר מתקן לנייר סופג דוגמת מתקן לנייר ניגוב ידיים נירוסטה או פלסטיק, חברתנו שמחה ומתגאה לספק ללקוחותיה את המוצרים הטובים ביותר, וכל זאת בהתאם לאיפיון מקדים ולשביעות רצונם.

כדי להבטיח מכלול שירותים מקיף ואיכותי, אנו מייבאים את המוצרים האיכותיים ביותר עבור מתקני נייר טואלט ונייר סופג, ודואגים להבטיח מחירים אטרקטיביים ופס אספקה מהיר.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מן הקטלוג המקיף שבאתרנו, להקליק ולקבל מידע נוסף וחשוב עבור כל מוצר ומוצר.

מוזמנים להתייעץ עמנו

בין שאתם קיוסק או מסעדה, ובין שאתם בניין משרדים או מפעל תעשייה, נשמח לספק לכם שירות מקיף, ולייעץ עבור המוצרים שמעניינים אתכם מתוך הקטלוג שלנו לרבות מתקן לנייר סופג.

כדי להבטיח שביעות רצון מירבית ברכישתכם, אנו נשמח להבין באופן מדויק את צורכי העסק שלכם, ולייצר עבורכם את המשלוח בתפירה עילאית ואישית ובמחירים ללא תחרות.

למידע נוסף השאירו פניה או צרו עמנו קשר טלפוני. 

קטלוגים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

חומרי ניקוי – מגוון חומרי ניקוי איכותיים וריחניים שישאירו את הבית או העסק שלכם נקי, מזמין ורענן.

כוסות חד פעמיות – העובדים שלכם צורכים קפה בכמות גבוהה? 🙂 זה הזמן לרכוש כוסות חד פעמיות בכמות מסחרית ובמחירים זולים במיוחד.