מוקד הזמנות ארצי

מוצרי הברקה

מוצרי הברקה מאפשרים להחזיר את הברק למתכות מסוגים שונים. במוסדות, מסעדות וגם במפעלים ישנו שימוש נרחב במכונות ומכשירים ממתכת שמתלכלכים במיוחד לאורך השימוש. שימוש במוצרים מבריקים מאפשר להחזיר למתכות את הברק שלהן, וגם לנקות אותן באופן יסודי. בחברת סטאר פרופשיונל תוכלו למצוא מבחר מוצרים שנועדו להברקת מתכות מכל הסוגים ולהקניית מראה חדש לכל מכשיר.

הברקת מוצרי מתכת בצורה הנכונה

 
ישנם חומרי ניקוי מסוימים שמסירים לכלוך קשה מפריטים שונים. הברקת משטחי מתכת לא יכולה להתבצע עם כל חומר ניקוי; כאשר מתכות באות במגע עם כימיקלים מסוימים, הן עלולות לשנות את צבען וגם לעבור קורוזיה. כתוצאה מכך, משטחים עלולים להיראות חלודים, עלולים להיווצר עליהם כתמים לצמיתות.
 
מתכות מסוימות עלולות אפילו להתקלף כתוצאה ממגע עם חומרי ניקוי קשים. לכן, זה חשוב להשתמש בחומרי ניקוי שמיועדים במיוחד למתכות.
 

חומר הברקה ייעודי לכל מתכת

 
יש כמה סוגי מתכות שמשתמשים בהן בתעשיות השונות: נחושת, נירוסטה, פלדת אל-חלד, ועוד. לכל מתכת יש את ההרכב שלה, וכל מתכת דורשת חומר ניקוי והברקה ייחודי.
 
ניקוי של נחושת עם חומר הברקה שמתאים לנירוסטה עלול לגרום לה נזק, ולהיפך. לכן, זה חשוב לרכוש חומרים להברקה שמתאימים בדיוק למשטחים ופריטי החשמל שיש במוסד שבו אתם עובדים. חברת סטאר פרופשיונל מציעה חומרי הברקה ייעודיים לכל מתכת, כך שתוכלו להיות בטוחים שכל משטח יוברק באופן יסודי ובלי נזקים.
 

שירות מקצועי לאורך כל הדרך עם סטאר פרופשיונל

 
חברת סטאר פרופשיונל מתמחה באספקת חומרי ניקוי, מוצרי נייר, מוצרי טואלטיקה, ומוצרים נלווים נוספים למגוון מוסדות ברחבי הארץ. באתר שלנו תוכלו למצוא קטלוג עשיר של מוצרים עבור מסעדות, מפעלים ומוסדות פרטיים וציבוריים כאחד.
זמני האספקה שלנו הם ללא תחרות, והצוות המיומן שלנו מעניק שירות מקצועי לכל לקוח, בכל הזמנה מחדש.
 
אם אתם זקוקים למוצרים שיבריקו משטחים שונים ומכשירים במוסד שלכם – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. אנו נשמח לייעץ לכם על המוצרים המתאימים ביותר לצרכים שלכם כדי שתיהנו מהתוצאות הטובות ביותר. פנו אלינו ותיהנו משירות מקצועי לכל מטרה, וממבחר מוצרים גדול במיוחד.