מוקד הזמנות ארצי

כלים ציוד למטבחים

המטבח המודרני צריך להצטייד ללא הפוגה, סגנון העבודה והתחלופה הגבוהה גורמים לכך שהמוצרים צריכים להיות נוחים, זמינים ובעיקר חד פעמיים. 

מחפשים ציוד למטבחים ברמה הגבוהה ביותר? ציוד מטבח למסעדות? או למטבח המוסדי? סטאר פרופשיונל כאן לשירותכם עם מגוון ציוד למסעדות, חומרי ניקוי, כלים חד פעמיים ועוד. היכנסו לקטלוג המוצרים שלנו ובחרו את המוצרים הרלוונטיים ביותר עבורכם.

ציוד מטבח עדכני וחדיש

המטבח המודרני מכיל פרטים שונים שלא היו קיימים במטבחים הישנים, המטבח המודרני מתעדכן תמיד במוצרי חשמל חדישים המסייעים לעבודה, מוצרי אריזה שונים, ציוד אפייה נוח ומיוחד וכן גם בציוד חד פעמי, עובדה שלא הייתה קיימת עד השנים האחרונות. אם בעבר ציוד למטבח הכיל סכין מזלגות כפות וכפיות, צלחות וכמובן אספקת מזון, הרי היום המטבח מלא בניירת למיניה, מוצרים חד פעמיים ופלסטיים לשימוש חד פעמי בשפע.

תעשיית ציוד למטבח

ציוד מטבחים הפך להיות תעשייה בפני עצמה במיוחד כאשר מדובר בציוד למסעדות וחומרי ניקוי, נראה כי הכמויות המסחריות של הניירת המתכלה במקומות אלו היא ממש אדירה, כשבמקומות כאלו הציוד הנרכש מתכלה בימים ספורים, מקומות מרכזיים מעסיקים מנהל רכש אשר אחראי ומתחמה כבכל מה שנוגע בתחום ציוד למסעדות וחומרי ניקוי, הוא זה שדואג לאספקה על תקן יומיומי רק כך הוא יכול להבטיח למטבח המשך תפקוד יעיל ונוח.
חלק ניכר מכך הוא מדיח כלים תעשייתי, אנו ממליצים לכל מסעדן לרכוש. אצלנו בסטאר פרופשיונל תוכלו למצוא מגוון מדיחי כלים תעשייתיים לכל עסק.

כל מה שקשור לאריזות מוצרי מזון, רכישת כלים חד פעמיים לאכילה או לאחסון, שקיות ניילון בגדלים שונים ועוד דברים, נייר לניגוב ידיים ואביזרים המתחדשים כל העת, כל אלו גורמים לכך שהמטבח נעשה פרקטי. ציוד למטבח הינו עשיר ומגוון ותורם הרבה מאוד למטבח אופטימלי ומתפקד. בין אם מדובר במטבח הקטן והפרטי על אחת כמה וכמה כאשר מדובר במטבח המסחרי שם התעשייה היא גדולה בהרבה ויש פיקוח על ניקיון ועל רמת ההיגיינה.

אריזה מותאמת לכל מטרה

מטבחים המספקים מזון מוכן למכירה עוסקים בעוד תחום של רכש של ציוד למטבחים, הם משתמשים באריזות בגדלים שונים על מנת להבטיח אריזה נכונה וטובה, זו הדרך הבטוחה שלהם לנייד מזון לכל לקוח בלי להיפגע ובלי לכלוך נספח, אופן אריזת האוכל משפיע הרבה מאוד על הלקוח, המראה האסתטי של המטבח משווק באופן מובהק את המקום וגורם ללקוחות להעדיף את המטבח הזה על פני מטבח אחר. זו כניסה דרך האריזה לליבו של הלקוח.

התייעצו איתנו

בחיפושכם אחר כלים ציוד למטבחים החל מציוד מטבח למסעדות ועד לבתי עסק וחברות, אנו בסטאר פרופשיונל נשמח לעמוד לשירותכם ולחלוק אתכם את הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים.

בכל שאלה והתייעצות, ניתן ליצור קשר טלפוני או להשאיר פניה למוקד השירות וההזמנות הארצי. נציגינו ירכיבו עבורכם חבילה המותאמת באופן אישי לצורכי העסק, ובמחיר משתלם במיוחד.

שאלות נפוצות בנושא ציוד למטבח

אנו מתמחים במגוון רחב של מוצרים המתאימים למטבח המוסדי: כלים חד-פעמיים, ציוד מתכלה כגון כפפות וכובעי שף, אריזות טייק-אווי, מדיחי כלים תעשיתיים, שקיות אוכל, גביעים ועד לדיספנסרים ומוצרים המתאימים לקונדיטוריות.

בהחלט כן,

אנו מתמחים במכירת ציוד למטבחים בסיטונאות ללקוחות קטנים וגדולים כאחד ובמחירים משתלמים.

סטאר פרופשיונל עורכת משלוחים לכל רחבי הארץ.

אנו שמחים להציע שירות מקצועי ומהיר בכל נקודה בישראל.