מוקד הזמנות ארצי

טואלטיקה

טואלטיקה היא קטגוריית על של מוצרי ניקוי וחומרי היגיינה למסעדות, לעסקים, למשרדים ואפילו לבית. חברת סטאר פרופשיונל, הנחשבת למובילה בתחום של ציוד למסעדות, בתי קפה ועסקים, מספקת מגוון מוצרי טואלטיקה ברמה הגבוהה ביותר.

מחפשים נייר ניגוב ידיים? חומרי ניקוי לצרכים שונים? אתם מוזמנים לצפות בקטלוג ענק של ציוד מוסדי ולבחור את מוצרי הטואלטיקה הרלוונטיים עבורכם ולקבל הצעת מחיר. בבחירת מוצר לשימוש יש להבחין בין היצרניות השונות, ולבחור את המוצר המתאים לצורך שלכם. בהתחשב באיכות המוצר ובמחיר שלו.

תחום מוצרי הצריכה גובה מחיר יקר ומשמעותי הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. אמנם מוצר בודד עשוי להיות זול יחסית, דוגמת מדיח תעשייתי, אך בשקלול כמות המוצרים שנעשה בהם שימוש ובהכפלת מספר המוצרים במחיר שלהם עשויים לגלות כי מדובר בהוצאה משמעותית.

וזה נכון הן לכל בית פרטי אך במיוחד לבעלי עסקים ומסעדות. מכיוון שככל שמדובר בכמות גדולה יותר של צריכה, כך גם המחיר מזנק מעלה. וכאשר בעל עסק עורך את חישוביו ומחפש כיצד לייעל את העסק ולהגדיל את מעגל ההכנסות, אחד הצעדים הנחוצים יהיה הקטנת ההוצאות תוך שמירה על איכות ועל תפעול נכון של העסק.

כיצד לבחור מוצרי טואלטיקה?

  • כמות – בעת בחירה של מוצרים יש לבחון את הכמות אותה מקבלים. כל חברה מספקת את מוצריה במארזים בגדלים שונים ובמשקלים אחרים. כך לדוגמה אם מדובר על סבון כלים – יש חברות שמוכרות סבון כלים במארז ענק לעומת חברות אחרות שכל בקבוק מכיל כמות קטנה יותר. יש לשים לב לכך שכאשר בוחרים במארז גדול עלול השימוש להיות בזבזני  יותר. פעמים מוטב לבחור בקבוק קטן יותר אף אם הוא עולה יקר יותר, בשביל לשלוט על הכמויות.
  • איכות – קיימים מוצרים ברמות איכות שונות. אמנם ככל שמדוב במוצר איכותי יותר עשוי המחיר להיות יקר יותר, אך במקרים רבים זה כדאי ומשתלם. מכיוון שמוצר איכותי מספק שימוש נוח יותר וגם חוויה נעימה יותר. כך לגבי סבונים וריחות וכך גם לגבי כל חומר ניקיון – ככל שהוא מכיל כמות גדולה יותר של חומר פעיל הוא מבצע פעולה יעילה יותר.
  • מותג – קיימות חברות שונות שמשווקות מוצרי טואלט. חברות בעלות שם ממותג ויוקרתי יגבו מחיר גבוה יותר בגין המוצרים. פעמים זה מומלץ וכדאי כי גם האיכות טובה יותר, אך יש מקרים בה חבל להשקיע כסף במותג.


לסיכום, לפני הזמנה של ציוד למטבח המוסדי לעסק שלכם יש לבדוק את המוצרים ולבחור את אלו שמתאימים לצרכים שלכם. היכנסו לקטלוג שלנו ובחרו מוצרי טואלטיקה. פנו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית.