מוקד הזמנות ארצי

כוסות חד פעמיות

בין אם מדובר בשתייה קרה או חמה יש מוצר שמתבקש שיהיה בקרב בתי קפה רבים, דוכני אוכל וגם מסעדות של מזון מהיר. בעלי עסק, מחפשים כוסות וכלים חד פעמיים? חברת סטאר פרופשיונל, החברה המובילה באספקתמוצרים שונים ומגוונים ביניהם טואלטיקה ומוצרי אריזה, מציגה קטלוג עשיר של מוצרים, כולל כוסות חד פעמיות גדולות, בינוניות וקטנות. עיינו בקטלוג, בחרו מוצרים ופנו אלינו לקבלת הצעת מחיר.

כוסות חד פעמיות – מצילות את המצב

קשה לנו מאוד לדמיין את העולם שלנו בלי הכוסות החד פעמיות. לא ברור אם הגאון שהמציא את הדבר חשב עד כמה כולם יברכו אותו על כך. אין ספק כי העולם נראה אחרת לגמרי בזכות האפשרות להשתמש בכוסות אלה. הרבה פחות נוח, זה בטוח. בין אם מדובר בכוסות לשתייה חמה או לשתייה קרה זה בהחלט פתרון שמתאים הן לבתים הפרטיים והן לגופים המוסדיים הגודלים באירועים שונים או אפילו לשימוש יומיומי. בדיוק כמו שמשפחה יכולה להשתמש בכלים אלו לטיול של שבת בבוקר בפארק כך יכולה חברה גדולה להשתמש באותם המוצרים, אם כי בהיקף גדול בהרבה, באירועי חברה או בשימוש שוטף במטבחי החברה.

הדור הצעיר ממש לא יכול להבין איך חיו בעבר ללא הכוסות החד פעמיות. כוסות הזכוכית שאכלסו את ארונות הכלים נטו כדי להישבר ובמקרים רבים נותרו כוס או שניים לרפואה וכדי לשתות היה צריך פשוט לעמוד בתור לכוס… היו בתים שם נהגו לשטוף את מכלי הגבינה והאשל ועשו בהם שימוש חוזר – ככוסות… נשמע הזוי? זה מה שהיה…יחד עם זאת תקופות כבר לא יחזרו על עצמם כיוון שכוס חד פעמית היא מוצר שיכול בית יכול להרשות לעצמו.

האפשרות של שימוש בכוסות חד פעמי עם מכסה או בלי, מצילה את המצב בהרבה מאוד בתים כמו גם במקומות עבודה, בבתי קפה, במשרדים ובאירועים. הנה כמה דוגמאות שסביר להניח שהרבה מאוד אנשים כבר חוו בעבר ויכולים להזדהות איתם. אין ספק שזה כבר קרה לכם:

בבית

– לפני עידן הכלים החד פעמיים היה עלינו לרחוץ כל כוס אשר בו השתמשנו בין אם היה לנו בבית מדיח ביתי או מדיח כלים תעשייתי, כזה שמתאים לחברות ומוסדות. אם לא רחצנו לא היה לנו במה לשתות. כמו כן הבלאי בעקבות ניפוצן של הכוסות הללו, השאיר אותנו פעמים רבות במצב מביך כאשר חסרו לנו כוסות עבור האורחים או עבור הסועדים. אין ספק כי מארזי הענק של הכוסות החד פעמיות מהווים פתרון מושלם לכל מקרה מן הסוג הזה.

במשרד

בפינות הקפה שבמשרדים ישנה כיום תמיד ערימה מכובדת של כוסות קרטון או פלסטיק. בטרם הגיעו אלו לעולמינו, היו כוסות החרסינה או הזכוכית, ולא תמיד היה נעים לשתות בכוס שכבר עברה הרבה במשך הבוקר… אין ספק כי גם שם תורמים הכוסות לאיכות העבודה ולאיכות החיים בכלל.

באירועים

גם באירועים אנחנו מוצאים היום את השימוש בכוסות החד פעמיות. אז אם על השולחנות עדיין מקפידים להניח כלי זכוכית מרשימים עם רגל, הרי שבבר יש תמיד את הכוסות החד פעמיות המאפשרות את השימוש בכמויות גדולות וכמעט בלתי מוגבלות.

במסיבות

במסיבות אותם אנחנו עורכים לבד בבית אנחנו משתמשים גם כן בכלים חד פעמיים וכמובן גם בכוסות החד פעמיות. קיים מגוון גדול שעשוי להתאים לכל אירוע ולכל מסיבה כאשר מדובר בכלים צבעוניים ויפים בסטים מדהימים. ישנן כוסות הנראות ממש כמו כוסות קריסטל שלא נופלות במראה שלהן מהכוסות העשויות זכוכית.

מחירי כוסות חד פעמיות קטנות, בינוניות וגדולות, או של ציוד למטבח המוסדי כלל לא יקרות. כך אנחנו יכולים למצוא היום כוסות במחירים אטרקטיביים מאוד ואם נרצה להשקיע ביוקרה, יש לנו את הכוסות המעוצבות והיקרות יותר, כאשר עדיין מדובר במחירים סבירים ומשתלמים.

בבתי קפה

מחפשים כוסות למסעדות? כי היכן אם לא בבתי קפה, נשתמש בכוסות קפה חד פעמיות עם מכסה שמאפשרות לשמור על החום, וגם להיכנס לאווירה המזמינה של לגימת קפה טוב ואיכותי.

כוסות קפה לשתייה חמה עם מכסה, מאפשרות למצות את טעמיו החזקים של הקפה המהביל ומנעימה את החוויה.

מחפשים כוסות חדפ?

מחפשים ספקים של חד פעמי? סטאר פרופשיונל מומחים באספקת ציוד ניקוי, היגיינה ומטבח לבתי עסק החל ממסעדות ובתי קפה ועד לגופים גדולים מבתי חולים ועד לארגונים.

אם חיפשתם כלים חד-פעמיים, נשמח לעניין אתכם בקטלוג המוצרים שבאתרנו, וכן לענות על כל שאלה. לרשותנו מגוון רחב של מוצרים, זמני אספקה מהירים ותודעת שירות גבוהה. האספקה ניתנת בסיטונאות ובמחירים אטרקטיביים, והיא מתאימה לכל בית עסק גדול וקטן כאחד.

כוסות חד פעמי קטנות וגדולות – כל השאלות הנפוצות

אנו עורכים משלוחי כוסות חד פעמי בסיטונאות לכל רחבי הארץ.

לרשותנו מערך לוגיסטי המאפשר שילוח מהיר לכל בית עסק.

לצד כלים חד פעמיים סטנדרטיים, אנחנו מציעים גם מוצרי פרימיום בעיצובים מתקדמים.

סטאר פרופשיונל יושבת בטירת הכרמל, ומספקת את שירותיה ללקוחות ממטולה ועד אילת.

תוכן עניינים