מדיח כלים תעשייתי

כלים חד פעמיים

בכל עסק בתחום הקולינריה יש שימוש מתמיד בכלים חד פעמיים.

בשביל ליהנות מאספקה רציפה ואמינה יש לפנות לחברה איכותית שמספקת כלים אלה לעסקים ולמוסדות. חברת סטאר פרופשיונל מספקת מגוון סוגים של כלים אלה כחלק ממגוון של מוצרי אריזה הקיימים אצלה. אתם מוזמנים לעיין בקטלוג, לבחור מוצרים ולפנות לקבלת הצעת מחיר משתלמת.

אנו מספקים סוגים רבים של מוצרים אלו עבור עסקים אשר באים בגדלים, צבעים וחומרים שונים לפי בקשתו האישית והפרטנית של הלקוח.

קצת על מדיח כלים תעשייתי

עולם מוצרי החשמל הולך ומתפתח ובכל תחום ניתן לגלות סוגים שונים של מוצרים ומכשירים בעלי תכונות שונות. גם מדיח כלים הוא מוצר מתקדם ומתפתח שמספק פתרון יעיל מאוד לכלים המשומשים. זו הסיבה שבבתים רבים המדיח הוא חלק מהמטבח ובמטבחים תעשייתיים דומה כי אי אפשר בלעדיו. בין מדובר בגודל קטן לבית אב או לדגם הגדול יותר שמתאים לשטיפה של כמות גדולה בהרבה בחברה או עסק מדיח כלים בכל תצורה שלא תהיה הוא מוצר חשמל שלא ניתן להתעלם ממנו ובהחלט מקל על חיי היומיום.

סוגי מדיחים

בעת רכישה של מדיח תעשייתי יש להבחין בין הסוגים הקיימים ולזהות את ההבדלים. כך קל יותר לבחור את המוצר המתאים ביותר לצורך הספציפי שעומדים בפניו. כמובן שחשוב להתייחס לכמויות הכלים שצפויות להיות מודחות במדיח. כאשר מדובר על כמות קטנה יחסית כמו בבית קפה בעל פעילות מועטה – מתאים לבחור במדיח דלפק. מדובר במדיח איכותי שמספק מענה במקרה של צורך בהדחת כמות קטנה יחסית.

כאשר מדובר על כמות גדולה של כלים יהיה צורך להצטייד במדיח מסוע. מדובר על מערכת שמבצעת את שטיפת הכלים בצורה שונה – מתאים לכמויות גדולות של כלים. כמו כן ניתן להשיג מדיחים המתאימים לתבניות ולכלים גדולים אחרים. יתרון בולט שיש למדיח המסוע הוא פרק הזמן היחסית קצר שלוקח לו להדיח את הכלים, זאת מפעת תדירות השימוש בו והתחלופה הגבוהה של כלים מלוכלכים ונקיים שיוצאת ונכנסת למכשיר הזה. מדיח כלים זה הנמצא בביתנו לא יוכל להדיח כלים, גם אם בכמות קטנה יותר, בפרק זמן כה קצר אך יעשה עבודה יעילה לא פחות.

בשביל להדיח את הכלים של המסעדה או של בית הקפה בנוחות מקסימלית, רכשו מדיח כלים תעשייתי. כך תשתלטו על כמויות התבניות והכלים ותוכלו להגיש את המנות לאורחים שלכם מהר, נקי וכמובן טעים.

אנחנו זמינים לכל התייעצות

חברת סטאר פרושיונל שמחה ומתגאה לספק ציוד למטבחים עבור מגוון רחב של בתי עסק, מוסדות וארגונים.

לרשותנו הידע, הניסיון והלוגיסטיקה להבטיח אספקה מהירה של ציוד חומרי ניקוי, מכשור ניקוי וציוד מקצועי איכותי וללא פשרות.

כלל לקוחותינו מוזמנים תמיד ליצור עמנו קשר טלפוני ולהתייעץ עמנו בטרם ביצוע הרכישה. המוקד הארצי של סטאר פרופשיונל ישמח לעמוד לשירותכם.

למידע על כלים חד פעמיים לחצו כאן!