מוקד הזמנות ארצי

גלילי נייר טואלט

בכל מסעדה ובכל בית קפה צריכים כמויות גדולות של נייר טואלט מוסדי וגם מפיות. קיים בשוק מבחר סוגים של נייר. כאשר בכל צורך יש לבחור את הסוג המועדף והרצוי. אנחנו בסטאר פרופשיונל מספקים מגוון של מוצרי טואלטיקה והיגיינה. צפו בקטלוג גלילי נייר טואלט שלפניכם, בחרו מוצרים ופנו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת.

קיימים מוצרים רבים על המדף הווירטואלי של סטאר פרופשיונל, כאשר גם גלילים של נייר טואלט מסוגים שונים מוצעים למכירה. כך שכאשר יש צורך לרכוש את המוצר הרצוי עלולים להתבלבל מול השפע ומול המבחר. מה רצינו בסך הכול? גליל של נייר טואלט… בשביל להיות מרוצים מהמוצר שרכשתם חשוב לבחור את המוצר המוצלח והנוח ביותר עבורכם. לכן כדאי להשקיע מחשבה ולבדוק את המוצרים המוצעים ולבחור את המוצר המתאים ביותר לצורך שלכם.

למה נתייחס בעת בחירה של גלילי נייר טואלט?

  • איכות הנייר – יש נייר טואלט ברמות איכות שונות. יש ניירות דקיקים ומתפוררים לעומת ניירות עבים יותר שנעים יותר להשתמש בהם. כמו כן יש נייר רך ונעים למגע לעומת נייר גס ומחוספס שלא נעים להשתמש בו.
  • עלות – לכל מוצר יש מחיר. יש לבדוק את המחיר של המוצר ביחס לכמות הנייר שהוא מספק ולבדוק את הכדאיות.
  • מותג – יש מספר יצרנים שעומדים מאחורי ייצור נייר טואלט. חברה ממותגת עשויה לגבות מחיר יקר יותר על מוצריה, אך יש מקרים בהם המחיר משתלם כי גם התמורה טובה יותר. בכל מקרה יש לבדוק את ההיצע ולהחליט האם המוצר איכותי יותר או שהמחיר הוא רק עבור הלוגו שעל המוצר.
  • מראה ועיצוב – יש ניירות בעיצובים ובצבעים שונים. נייר לבן וחלק לעומת נייר צבעוני או נייר שעליו הדפס צבעוני. בעת הקניה או ההזמנה יש לראות את האפשרויות ולבחור את מה שמתאים לכם.
  • התאמה למתקן – כאשר מדובר על שימוש מוסדי חשוב לבחור מוצרים שמתאימים למתקנים. מתקן עושה את השימוש לנוח יותר ולחסכני יותר. קיימים מתקנים שונים ולכל מתקן סוג גליל שונה. בחירה במתקן ובגליל המתאים יחסוך לכם בעלויות וגם בעבודה.

בשביל לתפעל נכון את המסעדה או את העסק חשוב לבחור את הפריטים הקטנים בצורה נכונה. נייר טואלט וככלל מוצרי נייר – יש לבחור את הסוג המוצלח והנכון שישרת אתכם ואת הלקוחות שלכם נאמנה. מחפשים גלילי נייר טואלט למסעדה או לבית העסק שלכם? צרו קשר לקבלת הצעת מחיר.

אודות סטאר פרופשיונל

לחברת סטאר פרופשיונל מומחיות ארוכת שנים באספקת ציוד ניקוי, חיטוי ומוצרי נייר והיגיינה למוסדות ובתי עסק.
חברתנו עוסקת בעיקר במכירה סיטונאית, אם כי ניתן לבצע רכישות גם ביחידות בודדות.
לרשות סטאר פרופשיונל מוקד הזמנות ושירות ארצי אשר ישמח לענות על כל שאלה, לייעץ ולבנות עבורכם חבילת מוצרים במחיר משתלם.

שאלות נפוצות

משרדי סטאר פרופשיונל כמו גם המחסנים, יושבים בטירת הכרמל.

עם זאת אנו פעילים בכל רחבי הארץ, ומספקים משלוחים ממטולה ועד לאילת.

הדבר משתנה בהתאם למיקומכם בארץ.

בשיחה עם מוקד השירות הארצי שלנו, תוכלו לקבל את כל המידע וזמן מדויק לצפי קבלת המשלוח.

בהחלט כן, אנחנו מתמחים במכירות סיטונאיות.

עם זאת, נדגיש כי ניתן גם לבצע אצלנו רכישות בודדות.