מוקד הזמנות ארצי

מברשות אסלה

שמירה על היגיינה במקומות ציבוריים היא חיונית. בין שמדובר במוסדות ציבוריים, פרטיים או במסעדות – חשוב לשמור על כל אזור נקי ככל שניתן. חדרי שירותים הם בהחלט ברשימת החדרים שצריך להקפיד על ניקיונם, ולשם כך פותחו מוצרים שונים. מברשות אסלה צריכות להיות בכל בית ובכל מוסד, ובאתר סטאר פרופשיונל תמצאו מגוון של מברשות אסלה שיעזרו לשמור על ניקיון חלל השירותים.

מברשות אסלה איכותיות ממגוון סוגים

 
מברשת אסלה נמצאת בשימוש יומי, והיא משמשת הן את צוות הניקיון והן את האנשים שנכנסים למתקני שירותים במוסדות שונים. כיום קיימים מספר סוגים של מברשות מהסוג הזה, וחברתנו מספקת אותם לכל רחבי הארץ:

 

מברשת אסלה מנירוסטה

 
מברשות עמידות במיוחד עם מראה יוקרתי. המברשות מגיעות במתקן סגור שמאפשר לשמור על אסתטיקה וניקיון בו-זמנית. 

 

מברשת אסלה מפלסטיק

 
מברשות קלאסיות מפלסטיק לבן שניתן להניח על הרצפה ולהזיז בקלות ממקום למקום. סטאר פרופשיונל מציגה מברשות מפלסטיק עיצוב חדשני שמתאים למגוון מוסדות כדי להעניק לתאי שירותים מראה אסתטי ונקי.

 

מברשת אסלה נתלית

 
מלבד מברשות עומדות, זמינות לכם גם מברשות נתלות שניתן להתקין בבתי שירותים פרטיים או ציבוריים. המברשות הנתלות זמינות בגרסה של פלסטיק ונירוסטה, כך שניתן להתאים אותן בהתאם לעיצוב חדר השירותים. המברשות ניתנות לתלייה והורדה בקלות, כך שניתן להזיז אותן ממקום למקום בהתאם לצורך.

 

מעמד לנייר עם מברשת אסלה

 
פריט שימושי במיוחד שמאפשר לחסוך מקום – מה שהופך אותו לאידאלי עבור חדרי שירותים. המעמדים עשויים מנירוסטה במראה נקי ואסתטי במיוחד, והן כוללות מתקן לנייר טואלט שתחתיו מברשת אסלה סגורה.

 

הזמנת מברשת לאסלה בסטאר פרופשיונל

 
בתי עסקים מכל הסוגים זקוקים לשירותים לוגיסטיים כדי להתנהל באופן שוטף. מסעדות, מוסדות ציבוריים, מוסדות פרטיים, בתי קפה, קיוסקים, ומקומות אחרים זקוקים לאספקה מתמדת של מוצרים מסוימים, לרבות מוצרי נייר, חומרי ניקוי, מוצרי טואלטיקה, ועוד.
 
כדי לסייע לעסקים לנהל מערך לוגיסטי מקצועי, חברת סטאר פרופשיונל משווקת שלל מוצרים באספקה מהירה ובכמות סיטונאית. מזה מספר שנים שאנו עובדים עם עסקים בשוק המוסדי כדי לספק שלל מוצרים איכותיים לכל מטרה, ואתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת כדי לגלות כיצד ליהנות מהמוצרים והשירותים שלנו עבור העסק שלכם.