מוקד הזמנות ארצי

דיספנסר

בשנים האחרונות אפשר לראות שיש יותר ויותר דיספנסרים בשימוש בהרבה מאוד בתי עסק כאשר מדובר בפתרון מעולה עבור צרכים ומטרות רבות. ניתן למצוא אותו במטבחים שם הם מכילים מוצרי מזון שונים כמו דגני בוקר, סוכר, קפה וכדומה, אך השימוש הנפוץ של המוצר הוא בחדרי הרחצה או על יד הכיורים כאשר הוא מכיל סבון. אין ספק כי דיספנסר הינו מתקן ידידותי ויעיל מאוד המסייע בשמירה על ניקיון הסביבה מונע שפיכות ובלגנים מיותרים.

חברת סטאר פרופשיונל מספקת מתקני סבון ודיספנסרים רבים לחומרי ניקוי עבור מסעדות, בתי קפה ובתי עסק נוספים. מעוניינים לרכוש דיספנסר איכותי לשירותים או חדרי רחצה? בדקו את קטלוג המוצרים שלפניכם וצרו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית.

דיספנסר הינו מתקן מיוחד המקל מאוד על ההתנהלות ועל תהליכי העבודה במקומות רבים. הוא מסייע לשמור על הסדר. שומר על שימוש נאות ומדוד במוצרים השונים ותורם גם מבחינה ההיגיינית.

סוגי דיספנסרים

דיספנסר לסבון – המתקן המיועד לסבון מקל מאוד על השימוש בסבון במיוחד בבתים עם ילדים קטנים המתעצלים לרחוץ ידיהם בסבון או לחילופין עבור נכים או קשישים המתקשים בפעולת השאיבה מהסבון הרגיל. באופן כללי זה מוצר מתבקש בכל עסק המקל על שטיפת ידיים עבור העובדים והלקוחות וכן עבור שטיפת כלים מצד העובדים.

ישנם גם מתקנים אוטומטיים הפועלים באמצעות חיישנים אשר מזהים את כף היד המונחת בפתח ומשחרר סבון. כך נשמר גם המכשיר במצב הגייני ונקי.

לדגני בוקר –  מתקן אשר בו ניתן לאחסן את דגני הבוקר יסייע מאוד בשמירה על הניקיון. כי כאשר אנחנו 'שואבים' את הקורנפלקס מממעקי הקופסא, לא פעם מתפזרים פירורים על כל הסביבה במיוחד כאשר מדובר בילדים צעירים המנסים להוציא כמה שיותר בידם הקטנה. המוצר עשוי לסייע מאוד כאשר הכמות שתצא בכל פעם תהיה מדודה והגיונית ותמנע זליגות אל מחוץ לצלחת.

להכנת קפה – במטבחים רבים ובעיקר במטבחים ציבוריים בבתי מלון וכדומה אנחנו מוצאים את הקפה והסוכר מאוחסנים בדיספנסר. המתקנים הללו שומרים על הניקיון ועל ההיגיינה במקום כאשר לא כל אחד יתחב כפית אל הסוכר או הקפה. כך גם ישנה שליטה על הכמות.