סטאר פרופשיונל
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7975

מפיות

כל מסעדה, כל בית קפה וכל דוכן צריך מפיות. זהו המוצר הבסיסי ביותר שכל לקוח וכל סועד צריך מפית אחת לפחות בארוחה. חברת סטאר פרופשיונל, המובילה בתחום של אסקפת מוצרי נייר לעסקים שונים, מספקת כלים חד פעמיים בזול וכמובן גם מפיות איכותיות ובסיסיות לעסק שלכם. צפו בקטלוג, בחרו את המוצר המתאים וצרו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת.

בשטחים רבים הנוגעים לחיים ניתן לראות את מוצרי הנייר מככבים. הם משמשים ציוד למסעדות וחומרי ניקוי, הם נמצאים בתחום הרפואה וכמובן בשימוש הביתי היומיומי, לכל אחד ולכל מטרה. ניתן לציין שאחד הדברים בהם ניתן לראות את התרומה של המוצרים החד פעמיים זה תחום ההיגיינה. המוצר הפופולארי ביותר הוא המפיות. כמובן, זה הבסיס שכל מסעדה חייבת לספק לסועדיה.

כאשר ציוד למסעדות וחומרי ניקוי מכילים פעמים רבות סוגים שונים של מפיות נייר לכל מיני דברים, בתחום הניקיון, לניגוב ידיים, מגבות נייר למיניהן, נייר טואלט ונייר מגבת, ובתחום המסעדנות נראה אותם נמצאות על כל שולחן, על דלפק הקבלה, בידיהם של המלצרים וכמובן של הסועדים.

זהירות התמכרות

הקלות והנוחות התמונה בתוך כל הניירות הזו עושה אותה לאידיאלית בכל עת ובכל שעה, כן לדעת שאתה יכול להגיע לטיול מלא ציוד כבד ולחזור עם תרמיל ריק אחרי שאכלת והשלכת את כל הנותר לפח, כולל מפיות וכל דבר אחר המתכלה זו נוחות שקל מאוד להתמכר אליה, וכנראה זה מה שקרה, החברה פשוט התמכרו לנוחות ולקלות הזו. זו איכות שלא ניתן לוותר עליה בקלות.

יופי של נוחות

אפשר לומר שמלבד העניין של הנוחות שדנו בו רבות, טמונים במוצרים של ציוד למטבחים בכלל ובמוצרים החד פעמיים בפרט עוד הרבה מעבר לכך, המוצרים החד פעמיים טומנים יכולות של עיצוב ויופי, שולחנות שלהיום נראים אחרת משולחנות של פעם, כאשר העיצוב לא מתחיל בצלחת של המנה האחרונה אלא הוא מתחיל כבר מפרישת המפה התואמת את גווני המאכלים שיוגשו אחר כך, שילוב האלמנטים החגיגיים בעלי זיקה לאירוע, והמפיות בקיפוליהן השונים המשווים מראה מלוכתי לשולחן כולו.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר על המפיות הקיימות בקטלוג המוצרים של סטאר פרופשיונל, השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת.