מוקד הזמנות ארצי

ציוד למסעדות

ציוד למסעדה

חברת סטאר פרופשיונל, מספקת ציוד ניקוי והסעדה למסעדות, בתי קפה, בתי חולים, ארגונים וגופים שונים במשק. חברתנו מתפעלת קווי אספקה סדירים המספקים את הציוד בתוך מספר ימים ספורים בלבד.

כמו כן, לרשותנו מוקד הזמנות ושירות ארצי, העומד לרשות לקוחותינו בכל עת, ומספק מענה לכל שאלה.

מוצרי איכות מבית סטאר פרופשיונל

לאור ניסיון רב שנים, אנו מכירים ומודעים למגוון הרחב של ההיבטים השונים אליהם צריכים להידרש בעליהם של מסעדות שונות. ניהול עובדים, ניהול אספקה סדירה של חומרי גלם, ניהול המטבח, משכורות, תשלומים, היבטים חשבונאיים, ניהול תקציב וכן שימת דגש על תודעת שירות גבוהה.

כדי להבטיח לכם כאב ראש אחד פחות ובמחירים אטרקטיביים, חברתנו מספקת אך ורק מוצרי איכות למסעדות תוך הקפדה יתרה על פונקציונליות מירבית, תפעול קל ופשוט וכן ציוד איכותי המספק סביבת עבודה, בישול וניקיון מוקפדת ונעימה.

אנו מזמינים אתכם להציץ בקטלוג המוצרים שלנו, וכאן נדגים לכם חלק מן הציוד למסעדות אשר מסופק על-ידי חברתנו.

מדיח כלים תעשייתי

תחום המזון הוא ענף שצריך למצוא את התפר שבין שירות מהיר ויעיל, לבין שמירה על כל הכללים הנדרשים לרבות היגיינה גבוהה ומאכלים מעודנים וטעימים.

כדי לחסוך את הזמן הרב והיקר הנדרש לשטיפת כלים בכמויות גבוהות, חברתנו מספקת מדיחי כלים תעשיתיים מובחרים ואיכותיים, המסוגלים לספק מענה מהיר ושטיפה יסודית ללא רבב.

באפשרותכם לבחור בין מדיח דלפק המותאם לכמות כלים קטנה באופן יחסי או במדיח מסוע, המותאם לרצף עבודה אינטנסיבי. אם אינכם בטוחים באיזה מדיח לבחור, צרו עמנו קשר. תמיד נשמח לסייע.

חומרי ניקוי והיגיינה

בעת בחירת ציוד למסעדה חשוב לשים את הדגש גם על חומרי הניקוי שיאפשרו לה להיות מזמינה ונקייה ככל הניתן.

חברתנו מספקת מגוון רחב של חומרי ניקוי איכותיים ועוצמתיים המסייעים להבריק את הרצפה, להסיר שומנים עקשניים, וכן לשמור על ההיגיינה של העובדים ושל הסועדים במקום.

עם מוצרי האיכות של סטאר פרופשיונל, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהכלים במדיח יצאו מבריקים במיוחד.

כמו כן, אנו מזמינים אתכם לבקר בקטלוג מתקנים לנייר ניגוב ידיים, במחירים אטרקטיביים, בנראות עיצובית גבוהה ופונקציונליות מירבית.

כלים חד פעמיים

ציוד למסעדות איננו שלם בלי אספקה סדירה של מוצרים חד פעמיים שונים, הנדרשים לשגרה היומיומית. בקטלוג הכלים החד פעמיים שבאתרנו, תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי איכות לרבות שקיות מזון, אריזות, שקיות נייר, תבניות חד פעמיות לטייק אוואי, שיפודים מעץ, שקיות אישיות לסוגי ממתיקים ותבלינים, כוסות בשלל צבעים, ניירות אפייה ועוד.

אנו מספקים את מוצרינו בתוך יום עד יומיים לכל היותר.

מיד עם סיום ההזמנה, אנו מכינים את כל הציוד ומסדרים אותו לקראת משלוח.

ביום שלמחרת, המשלוח נאסף ממחסנינו אליכם.

זריזות ויעילות 🙂

אנחנו מספקים חבילות סיטונאיות גם בהיקפים קטנים.

בנוסף, אנחנו גם עובדים אל מול לקוחות פרטיים לרכישות פרטניות יותר.

בהחלט, כל ההזמנות מתבצעות טלפונית.

המטרה שלנו היא להבטיח שתקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים.

חלק מהמומחיות שלנו היא לסייע ללקוחותינו לאפיין את החבילה שתתאים בדיוק לצורכיהם.

תוכן עניינים