מוקד הזמנות ארצי

שקיות אשפה

שקיות אשפה במבחר גדלים

סטאר פרופשיונל, מספקת בחירה עשירה של שקיות אשפה לשימושים רבים.

אנו נשמח לפתור לכם את כל בעיות האריזה.

שקיות אשפה, משמשות אותנו להרבה מטרות ביום יום. בדרך כלל, השימוש הנפוץ ביותר הוא זריקת האשפה. בנוסף, אנחנו משתמשים בשקיות לפסולת, לאחסון ועוד.

אז מהם היתרונות של שקיות אשפה?

נוחות השימוש

המשקל של השקיות, לא כבד ואפילו קל לשימוש לכל צורך. כיום, ישנו מבחר עצום של השקיות הללו, ניתן למצוא אותן עם ידיות איכותיות ומותאמות לידיים, על מנת שיקלו לנו את האחיזה ואת הסחיבה שתהיה לנו נוחה.  

הנפח של השקיות

אמנם השקיות ארוכות, אך נפחן הוא קטן. השקית דקה והחומר שממנו הן עשויות עמיד לפסולת.  תחשבו על זריקת האשפה בשקית קטנה, עד כמה זה לא נוח ולא מתאים לכמויות האשפה שמצטברות במהלך היום.

שמירה על איכות הסביבה

רוב המוצרים כמו שקיות זבל, הייצור שלהן נעשה כמותאם להגנת הסביבה, שכן הייצור שלהן נעשה על ידי חומרים אקולוגיים הניתנים למחזור.

שקיות מעוצבות

המבחר של השקיות הוא גדול. ניתן לבחור אותן מעוצבות בשלל גדלים שונים ובצבעים שונים.  

 אחסון

כשמצטבר אצלכם דברים שלא הייתם רוצים לזרוק, אלא לשמור אותם, מה יותר טוב משקית גדולה לשם כך? השקיות הללו לא משמשות רק לפסולת, אלא גם לאחסון של דברים רבים וגדולים.  

מבחר הגדלים

החוזק והגודל של השקיות מיוצרים בהתאמה לאופן השימוש. ככל שהשימוש יהיה רב יותר, כך גודל השקית תהיה גדולה יותר. 

פיקניק בחיק הטבע

גם בחיק הטבע כשאנו יוצאים לבלות עם המשפחה ולאכול בחוץ, לשקיות יש חלק בלתי נפרד מהאביזרים שצריך לקחת. כשאנו עושים את הפיקניק, מצטברת הפסולת בכמויות גדולות ששקית קטנה של סופר לא תתאים לכל הפסולת שהצטברה. לכן, שקית אשפה גדולה, תפתור זאת ותכיל את כל כמויות הפסולת שהצטברה.

שקיות זבל לבית

אם אתם נוהגים לבשל כל יום או אתם מארחים או שיוצא לכם לזרוק לעתים קרובות כל מיני דברים, השקיות יהיו נחוצות לכם לבית. בדרך כלל, כשאנו מארחים, אנו נוהגים להשתמש בכלים חד פעמיים, כמו סכו"ם חד פעמי. לאחר השימוש, נצטרך לזרוק אותם. כדי להכיל את הכמות של הכלים, נצטרך להשתמש בשקיות מתאימות המיועדות לשם כך.

רכישה בחבילות

הרכישה של השקיות הללו, מגיעה עם כמות מספקת של שקיות. כך שלא נצטרך בכל כמה ימים לקפוץ למכולת ולקנות שקיות חדשות. כיום ישנן כמויות שונות בכל חבילת שקיות, שתשמש אתכם לאורך זמן.

ראו כמה יתרונות יש לשקיות זבל, שאין להם כלל חסרונות. לכן מומלץ לרכוש לכם בחברת סטאר פרופשיונל עוד היום חבילה או כמה חבילות של השקיות ותראו עד כמה יש לכם ראש שקט בכל הנוגע לניקיון והאסתטיקה של הבית ובכל מקום שבו תשהו.