מוקד הזמנות ארצי

מרככי כביסה

תפקוד תקין של עסקים ומוסדות שונים תלוי במידה ניכרת בספקים שלהם. כדי להקל על לקוחותינו, חברת סטאר פרופשיונל מתמחה באספקה של חומרי ניקוי, מדיחי כלים תעשייתיים, מוצרי טואלטיקה, ומוצרים איכותיים נוספים – לרבות מרככי כביסה. מחלקת מרככי הכביסה שלנו כוללת שלל מוצרים למגוון צרכים שקשה להתחרות ביתרונותיהם:

ריכוך בדים בלי לפגוע בהם

התפקיד המרכזי של מרככי כביסה היא לרכך בדים כדי שיהיה נעימים ללבישה. מרככים איכותיים עושים זאת באמצעות איזון של חומרים שמצד אחד מרככים טקסטיל, ומצד שני אינם פוגעים במרקם של בדים שונים.

קיפול וגיהוץ פשוטים

שימוש במרככים במכונות כביסה גורם לסיבים להיות ישרים יותר. הודות לכך, מלאכת הקיפול והגיהוץ הופכת להיות פשוטה הרבה יותר – מה שחשוב במיוחד במוסדות שבהם יש נפח גדול של בגדים לכיבוס.

ניחוח נעים ונקי

יש סיבה טובה לכך שמרככים הם פופולריים כל כך. מלבד העובדה שהם תורמים לתחושה נעימה, הם גם גורמים לבגדים להתעטף בניחוח נעים במיוחד. בחברת סטאר פרופשיונל זמינים לכם מרככים במגוון ניחוחות שמאפשרים לכם לרכך בגדים ביעילות ולגרום להם להיות נעימים לכל החושים.

התאמה לסוגי בד שונים

מיקרופייבר, כותנה, צמר, ועוד: ישנם מגוון סוגי טקסטיל שכל אחד מהם דורש טיפול ייחודי. המרככים של סטאר פרופשיונל מתאימים למגוון סוגים של בגדים, והם מסייעים לשמור על המרקם והמראה הייחודי של כל סוגי הבד.

הזמנת מרככים איכותיים בסטאר פרופשיונל

מלבד המאפיינים שהוזכרו מעלה, חשוב שמרככים ישמרו על הצבעים של בדים ולא יגרמו לגירויים בעור. אנשים רבים רגישים לרכיבים מסוימים במרככים, ובמקרים האלו יש צורך להשתמש במרככים עדינים והיפואלרגניים.

בנוסף, מרככים איכותיים גם עוזרים להשמיד חיידקים ולמנוע חשמל סטטי בבדים. המרככים שחברת סטאר פרופשיונל משווקת עוזרים לשמור על מרקם הבד לאורך זמן תוך ריכוך עדין למגע נעים.

בנוסף, המרככים עוזרים לשמור על מכונות הכביסה, והם אינם מפריעים לפעולת המכונות – ביתיות ותעשייתיות כאחד. בקטלוג שלנו זמינים לכם מגוון מרככים בניחוחות נפלאים שמתאימים למגוון צרכים. אתם מוזמנים לפנות לנציגי החברה שלנו כדי לקבל שירותי ייעוץ והצעת מחיר משתלמת עבור העסק שלכם.