מוקד הזמנות ארצי

נוזלי כביסה

חברת סטאר פרופשיונל מציגה מגוון של נוזלי כביסה איכותיים לעסקים, מוסדות ומפעלים. לצד מרככי כביסה ומוצרי כביסה משלימים נוספים, תוכלו לכבס מוצרי טקסטיל שונים כדי להסיר מהם כתמים ולהעניק לכם ניחוח נפלא.

חיסכון בכל כביסה

כאשר נוזל הכביסה הוא איכותי, אתם רק מרוויחים. נוזלים שמסירים ביעילות כתמים ומנטרלים ריחות מאפשרים לבצע מחזורי כביסה קצרים יותר. הודות לכך, הארגון שלכם יכול לחסוך בהוצאות מים וחשמל לאורך זמן.

ניקוי טקסטיל ביעילות

ארגונים ומוסדות שונים זקוקים לחומרי גלם ומוצרי עזר איכותיים. נוזלי הכביסה שחברתנו מספקת מנקים מוצרי טקסטיל ביעילות ומסירים גם כתמים עיקשים ללא בעיה. עם הנוזלים האלו תוכלו לכבס מצעים, ביגוד, מדים, ופריטים רבים אחרים ולקבל תוצאות נפלאות.

הגנה על בדים

כאשר משתמשים בנוזלים שונים בכיבוס של טקסטיל, הם עלולים לגרום לנזקים לסיבי הבדים השונים. כדי למנוע זאת, חשוב להשתמש בחומרי ניקוי טקסטיל שנלחמים בכתמים ובניחוחות לא נעימים, אך לא מזיקים לסיבים תוך כדי. המוצרים של סטאר פרופשיונל מכבסים ביעילות כל בד, ועוזרים לשמור על המרקם הנעים שלהם לאורך זמן.

שמירה על צבע

צבעים של טקסטיל גם הם רגישים לחומרי כביסה מסוימים. מלבד הפרדה של כביסה לבנה, צבעונית ועדינה, יש להשתמש בנוזלים למכונת כביסה שאינם מזיקים לצבע הטקסטיל. חברתנו מספקת נוזלי לכיבוס שמתאימים לבדים בהירים וגם כהים, כך שאתם לא צריכים לחשוש מפגיעה בגווני הבדים.

הגנה על הבריאות

שימוש בחומרי ניקוי מסוגים שונים, לרבות נוזלים שמיועדים לכביסה, עלולה להשפיע על בריאותם של אלו שמבצעים את הניקוי. בחירת חומרי ניקוי איכותיים שעשויים מרכיבים ידידותיים למשתמש מאפשרת למנוע בעיות עור ובעיות בריאות אחרות. אם אתם זקוקים לנוזלים לכביסה עבור עור רגיש – אנו נשמח לספק לכם את מיטב נוזלי הכביסה למטרה הזו.

חברת סטאר פרופשיונל כאן לשירותכם

חברת סטאר פרופשיונל מספקת מבחר מוצרי ניקוי, מוצרי אריזה, כלים חד פעמיים, וכן מדיחי כלים תעשייתיים לשלל עסקים ברחבי ישראל. בין לקוחותינו נמצאים ארגונים, מוסדות, מסעדות, בתי קפה, בתי מלון, ושעסקים רבים נוספים שנהנים ממוצרים איכותיים בכל הזמנה. להזמנת נוזלי כביסה, מרככי כביסה ומוצרי ניקוי נוספים, צרו עמנו קשר להצעת מחיר וקבלת פרטי אספקה.